Wie is Wie

Klik op de foto's en

lees wie wij zijn

Jeanine Van Durme

Jeanine Van Durme

Voorzitter

Begeleider ateljee aquarel

jeanine@lazernij.be

0465/00 67 71

Jan Hoskens

Jan Hoskens

Penningmeester


jan@lazernij.be

Bernadette Sterckx

Bernadette Sterckx

Vrij ateljee olieverf/acryl

bernadette@lazernij.be

03/843 21 08

André De Brabandere

BESTUUR

Walter Van Noten

Walter Van Noten

Ondervoorzitter


walter@lazernij.be

0495/14 91 98

BEGELEIDERS

Ludo Versteijlen

Ludo Versteijlen

Ateljee kalligrafie

ludo@lazernij.be

0476/50 35 01

André De Brabandere

Erevoorzitter

Begeleider ateljee kalligrafie

andre@lazernij.be

03/888 24 17

Frank Van Laer

Frank Van Laer

Public Relations

Begeleider ateljee grafiek en vrij atelier grafiek

frank@lazernij.be

03/455 47 41

Ria Caluyn

Ria Caluyn

Secretaris

ria@lazernij.be

0486/10 92 34

A.Tinne Vereeck

A.Tinne Vereeck

Ateljee tekenen en olieverf

ann-tinne@lazernij.be

0485/63 41 37

Inge Aerts
Annita  Verschoren

Inge Aerts

Ateljee zijdeschilderen

inge@lazernij.be

015/31 71 94

Annita Verschoren        Daniël Seymus

't Contrast

annita@lazernij.be

daniel@lazernij.be

0479/95 24 08